VOLKSTEC fiber optische power meter VD308B-50 ~ 26dBm met Zak

€12.35

Tags: Goedkoop VOLKSTEC fiber optische power meter VD308B 50 ~ 26dBm met Zak, Hoge Kwaliteit VOLKSTEC fiber optische power meter VD308B-50 ~ 26dBm met Zak, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

SKU : d10275 Categorie:best
Delen:
Omschrijving
  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.45kg (0.99lb.)
  • Afmeting Pakket: 22cm x 13cm x 14cm (8.66in x 5.12in x 5.51in)

  • Modelnummer: VD308B
  • Merknaam: VOLKSTEC
  • Optical power meter: 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm
  • Measuting range: -50~+26dBm
  • Warranty: 12 month
  • Sensing Fiber: InGaAs
  • Optical connector: interchangeable FC,SC/ST with built-in universal 2.5mm adaptor
  • Resolution: 0.01dB
  • Power supply: 1.5v Batteryx3
  • Dimensions: 190x100x48mm
  • Weight: 0.53kg

Glasvezel power meter VD308B-50 ~ 26dBm met Zak VOLKSTEC Biedt een nieuwe generatie glasvezel power meter -- VD308A/B op 2016 jaar, gericht op FTTx test, snelle verlies detectie en snelle toegang test. VD308 Serie type optische power meter kenmerken compacte structuur en stabiele prestaties. deze waarborgen een hoge meten precisie van zes meest voorkomende golflengten die cover beide meerdere en enkele modus-850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm en 1625nm. de lage stroomverbruik ontwerp verbetert de continue werktijd om ongeveer 49 uur. VD308 serie mini type glasvezel power is zeker uw goede partner in FTTH projecten.
over de retail pakketten meeste tijd, we donot sturen retail dozen met artikelen. vergeef ons over dit om de verzending gewicht en verzendkosten voor u. als u hoeft de retail dozen, laat me noten. dank u zeer. als u items in grote hoeveelheid, ook laat me informatie in detail. proberen We vervullen uw eis zoveel als we canAbout de retail pakketten

Een beoordeling toevoegen

1 2 3 4 5

Recensies