Beler Beige Zonneklep Zonneklep Clip Haak Beugel Hanger voor Honda Accord Civic CR-V Pilot Odyssey Element 88217S01A01ZA

€1.42 €1.21

Tags: Goedkoop Beler Beige Zonneklep Zonneklep Clip Haak Beugel Hanger voor Honda Accord Civic CR V Pilot Odyssey Element 88217S01A01ZA, Hoge Kwaliteit Beler Beige Zonneklep Zonneklep Clip Haak Beugel Hanger voor Honda Accord Civic CR-V Pilot Odyssey Element 88217S01A01ZA, Chinese Auto Bevestiging & Clip Leveranciers.

SKU : d7188 Categorie:Interieur Accessoires
Delen:
Omschrijving
  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.02kg (0.04lb.)
  • Afmeting Pakket: 4cm x 3cm x 2cm (1.57in x 1.18in x 0.79in)

  • Merknaam: beler
  • Artikellengte: 3.5cm
  • Artikelgewicht: 20g
  • Materiaaltype: Plastics
  • Aritkeltype: Fastener & Clip
  • Color: Beige
  • OEM NO: 88217S01A01ZA, 88217S04003ZA
  • Other Part number: 88217-S04-003ZA, 88217-S01-A01ZA
  • Placement on Vehicle: Left, Right, Front
  • Compatible 1: for Honda Accord 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
  • Compatible 2: for Honda Civic 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
  • Compatible 3: for Honda Civic Si 2007 2008
  • Compatible 4: for Honda CR-V 2007 2008 2009 2010 2011
  • Compatible 5: for Honda Element 2003 2004 2005
  • Compatible 6: for Honda Odyssey 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007-2010

Beige Zonneklep Zonneklep Clip Haak Beugel Hanger Past voor Honda Accord Civic CR-V Pilot Odyssey ♦ PRODUCT SPECIFICATIES Staat: 100% nieuwe Kleur: Beige Materiaal: Plastic OEM NO.: 88217S01A01ZA, 88217S04003ZA Andere referentie: 88217-S04-003ZA, 88217-S01-A01ZA Plaatsing op Voertuig: Links, Rechts, Voor Item Type: Bevestiging & Clip Item inbegrepen: 1 x zonneklep clip Compatibel met:
Past voor Honda Accord 1998-2007,
Past voor Honda Civic 1996-2004,
Past voor Honda Civic Si 2007-2008,
Past voor Honda CR-V 2007-2011,
Past voor Honda Element 2003-2005,
Past voor Honda Odyssey 1999-2010,
Past voor Honda Pilot 2003-2008,
Past voor Honda Ridgeline 2006-2011
Dit Is Aftermarket Vervanging Item Maar Niet Echt ♦ PRODUCT BESCHRIJVING
Feature:
1) volgens de originele fabriek specificaties.
2) perfecte match voor de originele auto.
3) eenvoudige installatie.
4) stabiele kenmerken, hoge betrouwbaarheid. ♦ PRODUCT FOTO SHOW

Een beoordeling toevoegen

1 2 3 4 5

Recensies
  • Lubov V Slepuyu  — 

    Alles kwam honda civic 2009, alleen een lange tijd ging door.